GTA san andreas extreme mode
Θα ηθελα να ρωτησω καποιον που να ξερει απο υπολογιστες και να ξερει το παιχνιδι GTA SAN ANDREAS. Παλια ειχα το κανονικο SAN ANDREAS , αλλα πριν λιγο καιρο ηρθε ενας φιλος μου και αλλαξε το mode και το εκανε GTA SAN ANDREAS EXTREME.
Μηπως ξερει κανεις πως μπορω να γυρισω το κανονικο mode?
4 Ιανουαρίου 2013 @ 19:52
αν δεν γίνετε από της ρυθμίσεις παιχνιδιού, τότε θα πρέπει να βγάλεις το patch, αν είναι στα εγκατεστημένα προγράμματα απλά κάνε το uninstall αν όχι τότε θα πρέπει να το βρεις και να το διαγράψεις από το φάκελο του παιχνιδιού. τρέψε ξανά το mode και δεν που το κάνει Install, αν βρεις τον προορισμό τότε όλα καλά.